Школа фехтування

Останнім часом спостерігається зростання інтересу до «нестандартним» видів спорту, які раніше не було прийнято вважати популярними. Одним з них можна назвати фехтування, яким тепер прагнуть займатися не тільки хлопці та дівчата різного віку, але і дорослі. Тому відкриття власної фехтувальної школи вважається перспективним бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб реалізувати бізнес-ідею, необхідно орендувати просторий спортивний зал, в якому можуть одночасно міститися не менше 20 осіб. Підійдуть зали, обладнані під спортивні єдиноборства. В цьому випадку достатньо буде оформити договір на погодинну орендну плату, і можна працювати.

Доцільно організувати відразу кілька груп учнів: дві для дітей, дві для підлітків і молоді, і ще дві для дорослих. Не бажано набирати в приватну спортшколу учнів віком 9-ти років навіть при наявності висококваліфікованого, досвідченого тренера, так як фехтування пов’язане з низкою ризиків для здоров’я.

Особливу увагу необхідно приділити придбання спортивної атрибутики — фехтувальної доріжки, електричного фіксатора, екіпіровки для тренера, масок, шпаг (рапір), нагрудників, рукавичок і т. д. В цілому, на обладнання буде витрачено близько 230 000 рублів.

Загальна сума стартового капіталу буде не менш 380 000 рублів. Сюди входять не тільки витрати на оренду і устаткування, але і витрати на рекламу, адже без гарної рекламної кампанії такий бізнес побудувати неможливо. Окупити вкладення можна вже через 3-4 місяці роботи.

Share your thoughts