Школа бортпровідників

Сьогодні спостерігається величезний дефіцит часу, тому люди все частіше віддають перевагу проходження короткострокових курсів тривалого навчання в спеціалізованих навчальних закладах. Ефективність такого навчання вже доведена, а економія дорогоцінного тимчасового ресурсу — на особа. Професія бортпровідника багатьом здається недосяжною, але освоїти її можна, пройшовши навчання в вузькоспеціалізованій школі. Відкривши таку школу у своєму місті, можна розраховувати на стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту необхідно отримати освітню ліцензію і підібрати кваліфікований персонал з досвідом роботи за фахом не менше 3-х років. Щоб мати право підготовки професійних бортпровідників, необхідно періодично проходити процедуру акредитації. Тільки в цьому випадку організація зможе видавати дипломи державного зразка.

Успіх буде гарантований, якщо на початковому етапі вдасться укласти договір з потенційними роботодавцями для ваших учнів і готувати персонал конкретно для них. Співпраця з аеропортами і авіакомпаніями безпосередньо може позбавити від процедури акредитації. Плюс, у цьому випадку відпадає питання з проходженням практики — повітряні судна завжди будуть у вашому розпорядженні при роботі за програмою партнерства. Бажано також організувати «навчальний» салон літака, переобладнавши для цього один з класів.

Сума стартового капіталу залежить від планованих масштабів діяльності. В середньому, для відкриття школи бортпровідників достатньо 500 000 рублів. Вартість двох-тримісячного курсу навчання оцінюється в 50 000 рублів. Якщо грамотно підійти до організації бізнесу, то окупити вкладення можна вже після випуску перших учнів.

Share your thoughts