Шкільне фото по-новому

Усім знайомі нудні і однотипні шкільні альбоми, які нам пропонує зробити маса фотографів. Звичайно, такий альбом — це відмінне нагадування про шкільні роки, але адже школа — це не лише одноманітні навчальні години і строгий зовнішній вигляд. Школа — це особливий період у житті кожної людини, і про нього повинні залишатися самі теплі і яскраві спогади. Саме цим керувався молодий американський фотограф, коли запропонував всім бажаючим робити шкільні фото по-новому.

Фотографічний стартап під назвою Stomping Ground отримав неймовірну популярність. Організував його Денніс Кляйман разом зі своєю дружиною. Професіонал створює такі знімки, які хочеться дивитися і переглядати багато разів. Школярі виглядають на фото розслабленими і природними. А все завдяки індивідуальному підходу фотографа. У кожного учня Денніс спочатку запитує, ким він себе почуває або ким хотів би стати. Відповіді бувають різні — супергерой, вчитель, президент, космонавт, далекобійник, принцеса і т. д. На основі цих даних фотохудожник з помічниками підбирає відповідні костюми, фон і атрибутику. Тобто, кожен знімок — це маленький спектакль з декораціями і одним актором у головній ролі.

Шкільні фотокниги при такому підході виходять неймовірними! Звичайно, підготовка забирає багато часу і сил, але результат того вартий! Початківцям вітчизняним фотографам неодмінно слід взяти на озброєння таку унікальну ідею!

Поділіться своєю думкою