Шкільна форма, а прогули

Проблеми прогулів уроків школярами та пов’язані з цим надзвичайні ситуації та нещасні випадки гостро стоять не тільки в Росії, але і у всьому світі. В одному з бразильських міст прийняли рішення боротися з проблемою радикальними методами. Учнів кількох загальноосвітніх шкіл зобов’язали ходити на заняття у спеціальній формі, яка самостійно відстежує шлях хлопчаків та дівчат до навчального закладу та повідомляє про всі зміни батьків.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий варіант запропонували креативщики з молодої та перспективної компанії, і міністру освіти ідея дуже сподобалася, тому підприємці-початківці отримали стартові інвестиції в розмірі 670 000 доларів. Вони створюють спеціальні мікрочіпи і вшивають їх шкільну форму. Функціонують мікрочіпи за принципом GPS-навігаторів. Коли дитина перетнув шкільний поріг, його мама або тато отримують смс-повідомлення про те, що все в порядку. Якщо ж школяр запізнився або зовсім не з’явився на урок, то через 20 хвилин після дзвінка батьки отримують повідомлення з сигналом СОС.

Форму з мікрочіпом можна без побоювання класти в пральну машину і відпарювати праскою, з пристроєм нічого не трапиться. Плюс, прилад захищений від зломів і пошкоджень.

Проект, який не має поки що гідних світових аналогів, виявився дуже дієвим. Сьогодні бразильський уряд задумався про впровадження аналогічної технології в максимальну кількість загальноосвітніх шкіл. Можливо, і в нашій країні пора скористатися корисною інновацією, на якій можна побудувати прибутковий бізнес?

Share your thoughts