Шкарпетки для закоханих

Для залучення покупців виробники одягу та аксесуарів йдуть на різноманітні хитрощі і прийоми. Конкуренція-то величезна! Компанія Basic Knead довела, що для заробітку потрібно відходити від шаблонності і придумувати щось нове, оригінальне. Так на світло з’явилися унікальні шкарпетки під назвою Sexy Love Socks.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Унікальність цих шкарпеток, які розроблялися, в першу чергу, для закоханих пар, полягає в тому, що на їх підошві завдано особливий малюнок. Зображення у вигляді точок виглядає хаотично, але, насправді, в ньому прихований глибокий сенс. Справа в тому, що кожна точка вказує на активну масажну зону (на нервові закінчення, які відповідають за роботу тієї чи іншої частини організму).

Sexy Love Socks — це своєрідна шпаргалка для масажу стоп. А вони створені саме для закоханих тому, що точки вказують на ті місця, які відповідають за роботу ерогенних зон. Одним словом, масажуючи стопи в цих шкарпетках, можна поліпшити інтимні стосунки. Шкарпетки успішно пройшли всі випробування і вже з’явилися у продажу. Правда, поки тільки в якості цікавої сувенірної продукції. До речі, багато закохані вже оцінили новинку і з задоволенням купують її в подарунок другій половинці.

Share your thoughts