Щипчики для нігтів з підсвічуванням

Останнім часом молодих мам, успішно поєднують материнство і підприємницьку діяльність, стає все більше. Не так давно в ряди годуючих businesswomen вступила американка Лаура Гадбонис. Її проект з’явився завдяки особистому досвіду.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Напевно, кожній мамі відомо, наскільки складна процедура стрижки нігтів малюкам. Мініатюрні пальчики весь час норовлять вислизнути з батьківських рук, створюючи клопоти і нервові ситуації. Багато мам воліють проводити манікюрні процедури своїм дітям в той момент, коли вони сплять. Так вирішила вступити Лаура і тут же зіткнулася з іншою проблемою: не завжди освітлення дозволяє виконувати стрижку нігтів дитині правильно і ефективно. Тоді майбутня підприємниця подумала, що непогано б мати в арсеналі ножиці з підсвічуванням, і стала шукати такий товар. Пошуки успіхом не увінчалися — нічого подібного на ринку не пропонувалося. Поміркувавши, місіс Гадбонис вирішила створити свій власний продукт. Так з’явився пробний зразок щипчики для нігтів з ліхтариком.

«Сарафанне радіо» допомогло в просуванні новоствореного бренду під назвою Baby Light & Clip. Товар виявився настільки затребуваним, що буквально через пару місяців довелося наймати помічників і ставити виробництво на потік. В нашій країні конкуренція в цій області відсутня зовсім — аналогічні товари в мінімальній кількості надходять з-за кордону. Так що бізнесменам всі дороги відкриті!

Share your thoughts