Шестикутні будинку : інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї

Проблема біженців у всьому світі змусила задуматися про надання прийнятних умов для життя цим верствам населення. У зв’язку з великою нестачею території, компанія Architects for Society створила унікальний проект житла для біженців. Новий ергономічний будинок має форму шестикутника. Подібні конструкції дуже стійкі, зводяться швидкими темпами і дають можливість економити електрику.

В основу конструкції шестикутних будинків покладені оцинковані металеві труби, які замінюють собою фундамент. Покрівля, стіни та стелі також виконуються з металевих листів, які потім можна декорувати будь-яким доступним способом.

У проект житла для біженців і знедолених закладено наявність сонячних батарей і ефективних вентиляційних систем. Розробники уточнюють, що для будівництва подібних споруд підходять невеликі височини. Планування будинку передбачає всі необхідні кімнати, починаючи від вітальні і спалень закінчуючи кухнею та санвузлом.

Архітектори також уточнюють, що такий будинок можна побудувати як окремо стоять, так і об’єднати його у своєрідні «соти» з кількома такими ж будівлями. Принцип бджолиних сот дозволяє вибудовувати на невеликих просторах цілі табори і селища для знедолених сімей.

Поділіться своєю думкою