Схема для ікебани : Бізнес-ідеї для жінок, інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї

В Америці набирає популярність новий вид легкого жіночого бізнесу під назвою Flowers By Number, що дає можливість крок за кроком наблизитися до професійного рівня флористики.

З дитинства ми всі з захопленням збираємо мозаїку, потім картини з пазлів, жінки люблять займатися вишивкою. При цьому для полегшення життя сучасні майстрині воліють вишивати, використовуючи схеми для вишивки. Найбільш легким варіантом є рукоділля за схемою, яка набита безпосередньо на тканину. В такому випадку і замислюватися особливо не потрібно. Маленькі квадратики на тканини зафарбовані таким же кольором, яким необхідно їх зашити відповідною кольоровою ниткою. Все елементарно і просто!

Американські жінки придумали оригінальну бізнес-ідею: вони розробили так званий Flowers By Number. Завдяки цій розробці тепер кожен може скласти з квітів найвишуканішу ікебану.

Для цього горщик у вигляді сфери розмічений утопленими вниз дірочками, кожна з яких позначена номером, відповідним квітці певного кольору і навіть рекомендованого сорту, зазначеного в схемі квіткової ікебани.

Однак нова бізнес-ідея може залишити без роботи флористів, якщо господарі квіткових магазинів зважаться налагодити продаж схем для складання квіткових букетів. У такому разі їм просто може здатися зайвою тратою грошей вміст у своєму штаті професійного дизайнера-флориста.

Поділіться своєю думкою