Шарф-подушка безпеки для велосипедистів

Сучасні автомобілі оснащуються найрізноманітнішими системами безпеки, покликаними захистити автовласників в аварійних ситуаціях. Чого не скажеш про велосипедах. Водії цих двоколісних «залізних коней» постійно піддаються небезпеки на дорогах, і звичні наколінники, налокітники і шоломи мало чим допомагають. Благо, прогрес не стоїть на місці, і заповзятливі бізнесмени винаходять все нові способи збереження життя і здоров’я велосипедистів, а заодно і нові варіанти заробітку.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Так, шведські новатори сконструювали унікальну в своєму роді подушку безпеки для велосипедистів, яка за сумісництвом є стильним шарфом. Винахід належить двом подругам-дизайнерам Терезі Алстін і Ганні Хаупт. Дівчата витратили на розробку свого творіння більше 3 років, і ось нарешті їх «дітище» надійшло в продаж.

Конструкція шарфа дуже цікава. Всередині симпатичного і модного аксесуара знаходиться безліч сенсорів. Також є вбудована подушка безпеки, яка активізується за допомогою цих самих сенсорних датчиків в разі небезпеки. Час розкриття подушки не перевищує 0,1 секунди.

Функціонує шарф-подушка від маленького акумулятора, який можна заряджати через USB-порт. Дизайн вироби можна вибирати на свій розсуд, подушки теж взаємозамінні. Варто гаджет цілих 540 доларів. Плюс, кожна змінна основа для шарфа оцінюється ще в 80 доларів. Вартість чимала, але безпека, безсумнівно, важливіше грошей.

Share your thoughts