Шапочки для кішок

В’язанням сьогодні займаються багато: для одних це просто хобі, для інших — джерело невеликого доходу. У будь-якому випадку, одягом з пряжі для людей уже нікого не здивуєш. Але молода заповзятлива американка знайшла спосіб, як зайняти гідне місце і виділитися серед досвідчених в’язальниць, уникнувши високої конкуренції. Мередіт Ярборо почала в’язати забивні предмети гардероба для кішок.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Дівчина розповідає, що в’язати любила ще з самого дитинства. Довгий час вона майструвала різні вироби з пряжі для рідних і близьких, потім почала продавати щось допомогою Інтернету, але незабаром зрозуміла, що таких, як вона — багато, і щоб пристойно заробити, треба придумати щось оригінальне. Так зародилася ідея спробувати в’язати одяг для «братів наших менших». Мередіт зупинила свій вибір на котячих шапочках, так як досліджувала нішу і швидко зрозуміла, що цим ще поки ніхто не займається.

Оригінальні головні убори для вусатих, смугастих і мурчащих несподівано справили фурор серед знайомих в’язальниць, і кількість замовлень завдяки «сарафанному радіо» стало зростати в геометричній прогресії.

Сьогодні в колекції креативної американки вже більше 2-х сотень моделей шапок, вартість кожної з яких становить, в середньому, 15-20 доларів. Дивно, але клієнтська база настільки розрослася, що Мередіт змушена записувати всіх бажаючих в чергу, причому ця черга вже розтягнулася на кілька місяців вперед.

Ось ще один чудовий приклад, як можна пустити свій талант «у справу» та заробити на цьому пристойний капітал!

Share your thoughts