Шахи, надруковані на принтері: інноваційні ідеї

Шахи — досить давня гра, не втрачає своєї високої популярності і донині, незважаючи на стрімкий розвиток ігрової індустрії.

Зовсім недавно користувач тематичного порталу під ніком CMB27 запропонував усім бажаючим чергове ноу-хау з вищезазначеної галузі. Згідно із задумом, його нові микрошахматы і деталі ігрового поля тепер можна роздрукувати на 3D-принтері. Розміри всієї дошки складають 8 кв. див. так що шаховий набір легко поміститься в невеликій кишені. Дану новинку дуже зручно брати з собою в різні поїздки і піші походи.

Називається новинка Micro Chess Set. Примітно те, що кожна фігура з набору оснащена магнітом для забезпечення її стійкості. Також кожен фрагмент поля оснащений отвором для прикручування дошки столу або іншій поверхні, що дуже зручно в поїзді або автобусі. До речі, дошка складається з окремих фрагментів і збирається зразок пазлу. Тобто возити з собою її можна і в більш компактному, розібраному вигляді.

Якщо ви випадково втратите 1 з фрагментів дошки або декілька фігур, то вам не доведеться купувати новий набір або шукати заміну елементів. Адже їх завжди можна роздрукувати заново.

Поділіться своєю думкою