Сервіс з пошуку рекламних майданчиків в Instagram: інноваційні бізнес-ідеї, мінімальні вкладення

Вітчизняні розробники створили унікальну інтернет-платформу Intense. Це сервіс, який дає можливість блогерам і рекламодавцям скооперуватися для взаємовигідного співробітництва. Принцип функціонування простий: блогери отримують замовлення на рекламування популярних і великих брендів, а рекламщики, в свою чергу, підвищують ефективність своєї діяльності.

Інтерфейс сайту дуже зрозумілий. Рекламодавець може задати необхідні параметри при пошуку відповідних блогерів, наприклад, виставити певний стать, вік, кількість передплатників і прописати інші деталі. Далі, система аналізує запити і виводить користувачів, які відповідають всім критеріям відбору. Але найголовніше, немає необхідності співпрацювати з кожною людиною індивідуально. Цю роботу компанія-новатор бере на себе. Все, що потрібно зробити замовнику — це укласти договір з самої інтернет-платформою.

В Intense є безліч функцій, одна з яких — підбір оптимального часового проміжку для розміщення рекламних постів. Ресурс по достоїнству оцінили вже кілька найбільших російських компаній, таких як Total Russia і Über Russia.

Поділіться своєю думкою