Сервіс з фото багатіїв: іноземні бізнес-ідеї, у сфері сервісу

А ви знали про те, що порівняно недавно був запущений новий сервіс, що дозволяє переглянути фотографії найбільш заможних людей. Примітно, що дивитися фото можна абсолютно безкоштовно, а от за завантаження власних селфи та інших фотошедеврів доведеться платити по 1000$ кожен місяць. Коротше — задоволення не з дешевих.

На думку компанії, яка запустила дану новинку, такий підхід дозволить відсіяти дійсно багатих людей. Слоган компанії говорить:

Нудно бути багатим, якщо цього ніхто не бачить.

Ось і з’ясовують, мабуть, хто дійсно готовий похвалитися власним достатком. Також повідомляється, що частина зібраних таким чином коштів передається в благодійні фонди.

Що ще можна сказати з приводу нового сервісу? Тепер у всіх дівчат, охочих вийти заміж за забезпеченого чоловіка, з’явилася можливість для того, щоб дізнатися можливих кандидатів в обличчя. Вже на цьому сервісі вони точно не натрапити на шахрая, чиї фінансові можливості, м’яко кажучи, сумнівні. Адже у світі живе чимало чоловіків, які заманюють наречених звичайним методом «золотих гір» (обіцяних).

Цікаво, скільки користувачів вже зареєстровано у даному сервісі?

Поділіться своєю думкою