Сервіс, який платить своїм клієнтам за прийом чужих посилок

Новий креативний проект стартував нещодавно в мережі Інтернет. Розпочав свою роботу сервіс під назвою Park’і Parcel, створений спеціально для тих, хто дуже чекає поштову посилку, але не може її самостійно отримати з будь-якої причини, наприклад, із-за відсутності господарів вдома в момент приходу до них кур’єра.

Часто буває так, що кур’єр привозить посилку за вказаною адресою, але двері їй ніхто не відкриває, і дорогоцінний пакет відвозять в складське приміщення. Так от, унікальний сервіс дає можливість за символічну плату передати посилку сусідові, який знаходиться в момент приїзду кур’єра будинку.

Щоб оформити доставку на ім’я сусіда, потрібно внести на рахунок сервісу 2,5 долара. При цьому 1 долар з них належить одержувачу пакета.

Стати учасником проекту досить просто. Потрібно лише зареєструватися на платформі і вказати точні години, коли ви зможете приймати поштові відправлення. Заробити таким чином може кожен. Умова лише одне: одержувач повинен проживати на відстані не більше 1 км від цього адресата.

Сьогодні Park’і Parcel функціонує тільки на території Сінгапуру, тому цілком можна спробувати заповнити порожню бізнес-нішу.

Поділіться своєю думкою