Сервіс, штучно збирає черги біля закладів громадського харчування

Нещодавно розпочав свою роботу унікальний сервіс під назвою Surkus. Призначений він для початківців бізнесменів, переважно власників закладів громадського харчування. За допомогою сервісу компанії мають можливість знайти користувачів, готових за певну плату постояти поруч з баром, рестораном або кафе і створити штучну чергу для залучення реальних клієнтів, які будуть впевнені, що цей заклад користується великим попитом у населення, і захочуть самі його відвідати.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У підставних відвідувачів є ряд певних обов’язків. У них входить не тільки стояння в черзі, але й активна демонстрація бажання неодмінно потрапити в заклад або на який-небудь захід. При недостатньо хорошій роботі найманих відвідувачів компанія залишає за собою право знизити їх рейтинг на сервісі, що автоматично псує репутацію і позбавляє шансів потрапити на інші подібні проекти.

За «працівниками» стежать за допомогою геолокаційних приладів. Заробітна плата — погодинна, і якщо учасник міні-вистави залишив місце роботи раніше призначеного терміну, то матеріальне заохочення він не отримає.

Зарплата користувачів сервісу залежить від авторитетності і платоспроможності замовника. Вона цілком може досягати 100 доларів. Але середньостатистичний тариф — це 25-40 доларів.

Популярність сервісу зростає щодня. Сьогодні у програмі зареєстровано понад 150 000 жителів Америки.

Share your thoughts