Сервіс, що відстежує черги в поліклініках

Проблема черг у поліклініках гостро стоїть практично у всьому світі. Особливо це питання актуальне для нашої країни. У Сінгапурі заповзятливі бізнесмени знайшли вихід із ситуації, та ще й зуміли на цьому пристойно заробити. Вони створили унікальний онлайн-сервіс, що дає можливість зареєстрованим користувачам стежити за чергою біля кабінетів лікарів в тому чи іншому лікувальному закладі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Функціонування сервісу Queue Watch стало можливим після монтажу веб-камер в поліклінічних коридорах. Власники майданчика надають детальну карту поліклінік, на якій в реальному часі можна відстежити кількість пацієнтів, які очікують прийому. Поруч з назвою поліклініки відображаються два невеликих гуртка — червоний і жовтий. Перший створений для відстеження черзі в онлайн-режимі, а клікнувши на другий, можна отримати детальну статистичну інформацію про найменш відвідуваних годинах в медичному закладі.

Сервіс користується величезною популярністю у жителів країни. Цей інтернет-ресурс реально допомагає людям заощадити не тільки час, а й нерви. Можна не сумніватися, що подібний проект буде максимально цікавий росіянам!

Share your thoughts