Сервіс, що попереджає про наявність інфекції

На допомогу людині приходить додаток Sickweather для смартфонів і «розумних годин, збирає інформацію про наявність інфекцій в місці знаходження користувача.

Sickweather — перше в світі розумне застосування, що функціонує в режимі реального часу і яке оформляє зібрану інформацію в карту захворювань.

На сервісі відбувається збір інформації з Twitter і Facebook, а також від користувачів. На підставі користувач отримує повну картину поширення вірусів у місті і навіть у конкретному мікрорайоні. Одночасно з цим додаток інформує про найбільш ефективні способи і засоби захисту від вірусів.

Sickweather попередить вас про загрозу зараження на грип, коклюш, шлунково-кишковими інфекціями і двома десятками інших захворювань. Сервіс щомісяця переробляє понад 6 мільйонів повідомлень про хворобах.

Американський центр з контролю і профілактики захворювань високо оцінив здатність сервісу ідентифікувати пік епідемії грипу за 15 тижнів. За рейтингом Magazine, Sickweather увійшов в число «100 блискучих компаній», а також у «Топ-5 сайтів Краудсорсінг для вашого здоров’я» Вашингтонського університету.

Поділіться своєю думкою