Сервіс рад від бабусь

Ні для кого не секрет: бабуся знає все і може дати цінну пораду в будь-якій ситуації. А що, якщо таких бабусь багато? Ну, скажімо, п’ять чи сім? Це ж яка сила! Такий факт не обійшла увагою англійська компанія Oxfam, яка зібрала повноцінну команду веселих та активних бабусь і створила спеціальний сервіс, через який ці бабульки дають всім бажаючим слушні поради і рекомендації.

Команда бабусь під назвою Green Grannies — віртуальна, тобто всезнаючі дами похилого віку спілкуються з цільовою аудиторією за допомогою відеоканалу в Інтернеті. Поради даються найрізноманітніші і зачіпають буквально всі сфери життя, починаючи від штопанья шкарпеток закінчуючи економією сімейного бюджету і підтриманням ідеальної дружньої атмосфери в будинку.

Дивно, але такий незвичайний канал на YouTube знайшов величезну популярність навіть без особливої реклами — допомогло «сарафанне радіо». Бабусі діляться дійсно цінною інформацією з особистого життєвого досвіду, тому число передплатників каналу зростає щодня в геометричній прогресії.

В даний час творці проекту планують відкрити на ресурсі спеціальний розділ з промовистою назвою «Запитай у бабусі». Так користувачі зможуть задавати стареньким будь-які питання і отримувати на них розгорнуті відповіді.

Поділіться своєю думкою