Сервіс-пошуковик дворових спортмайданчиків

Творці ресурсу під назвою «Оселити» — двоє молодих людей з Росії. Вони розробили унікальний сервіс. З його допомогою можна легко відшукати прилеглу спортмайданчик, а також підібрати компанію для проведення дворової командної гри (футбол, хокей тощо).

Самі організатори проекту кажуть, що вони намагалися створити щось прикордонне між сервісом знайомств за інтересами і сайтом оголошень.

Підсумком праць стала інтернет-майданчик з промовистою назвою «Оселити», що дає можливість дуже швидко знайти підходящу компанію з бажаючих пару-трійку раз на тиждень «поганяти м’яч» або провести інші спортивні змагання.

Сервіс дозволяє самостійно створювати ігри і запрошувати всіх бажаючих на дворові майданчики, так і приєднуватися до вже формуються групами гравців.

Монетизація проекту тільки в планах. Молоді люди планують займатися рекламою великих платних спортивних об’єктів на своєму сайті, але тільки коли аудиторія користувачів стане достатньою.

Звичайно, оптимізму хлопців можна тільки позаздрити, бо як процес популяризації подібного проекту — завдання не з легких.

Поділіться своєю думкою