Сервіс по прокату карет

Що може бути романтичніше прогулянки в кареті? Серце будь-якої жінки здригнеться, коли коханий чоловік запросить її проїхатися по міських вулицях у старовинній кареті.

А наскільки шикарним буде приїзд нареченого до нареченої на кареті! Коні, прикрашені яскравими стрічками, квітами та дзвіночками, стануть прикрасою будь-якого весілля. Фото та відеокадри, що відобразили нареченого і наречену в урочистому весільному фаетоні, привернули до себе сотні захоплених поглядів перехожих, завжди будуть зворушливо нагадувати щасливі моменти вашого життя.

Скільки радості можна доставити дитині, подарувавши йому на день народження прогулянку в кареті з запряженими чудовими живими кіньми!

Дарувати радість людям — завжди приємно. До того ж бізнес по прокату карет — рентабельне підприємство.

Однак стартовий капітал для початку потрібно чималий. Мінімум пару мільйонів рублів доведеться інвестувати. Організувати бізнес по прокату карет можна двома способами:

  • купивши фаетони і здаючи їх в оренду;
  • організувавши власне виробництво з виготовлення карет.

Перший варіант придбання готових карет — менш трудомісткий, але значно більш затратний. При організації власного виробництва собівартість кожного екіпажу знизиться мінімум на 30%. До того ж можна буде значно заощадити на оренді цеху, так як йому не обов’язково розташовуватися в центрі міста. Однак власне виробництво потребує залучення рідкісних фахівців, яких необхідно буде зацікавити роботою саме у вашій компанії.

Для виготовлення фаетонів необхідно знайти майстра, який розбирається в конструкціях різних карет. Також потрібно прийняти на роботу дизайнера. Слід мати на увазі, що найбільш економічно прийнятним на першому етапі є виготовлення карет з сучасними металевими кузовами і пластиковою обробкою.

Прибутковість бізнесу

Середня вартість однієї карети — близько півмільйона рублів. Годинна оренда карети коштує до декількох сотень доларів.

Клієнтами сервісу по прокату карет можуть бути весільні та туристичні агентства, організатори дозвілля і дитячих свят. До послуг прокату карет часто вдаються кіностудії, організатори масових заходів, музеї. Співпраця з event-агентствами, за невеликий відрахований їм відсоток, збільшить кількість ваших клієнтів. За підрахунками фахівців, бізнес по прокату карет може окупитися протягом одного року.

Поділіться своєю думкою