Сервіс по підбору перукаря

В Інтернеті повно сайтів, на яких зібрана інформація про салонах краси. Але ось відомості про індивідуальних підприємців, що працюють у сфері стрижки, фарбування та укладання волосся, розрізнені. При цьому вартість їх послуг часто на порядок нижче, ніж у тих же салонах. Заповзятливі американські стартапери, проаналізувавши цей факт, прийшли до висновку, що просто необхідно створити повноцінний сервіс, за допомогою якого будь-хто зможе підібрати собі індивідуального стиліст по зачісках. Так на світ з’явилася Інтернет-платформа під назвою Hospi.

Потрібно відзначити, що сервіс призначений виключно для тих, хто працює вдома або з виїздом на дім. Повноцінні перукарські тут не реєструють. Зате зареєструватися можуть персональні перукарі будь-якого віку, статі та стажу роботи. Користувачі, які пропонують свої послуги, вводять свої персональні дані, інформацію про вартості, залишають фото готових робіт та відгуки клієнтів, якщо такі вже є.

Знайти підходящого цирульника можна через спеціальний мобільний додаток. Фільтр пошуку дуже цікавий. Шукати можна навіть по фотографії зачіски або укладання, взятої з Інтернету. Hospi дозволяє порівнювати ціни, роботи майстрів, вибирати їх по віддаленості розташування. Загалом, на сервісі є всі необхідні відомості. Сайт заробив популярність дуже швидко, і його засновники отримують чималі прибутки від реклами. Можна не сумніватися, що в містах нашої країни аналогічний ресурс буде не менш затребуваний.

Share your thoughts