Сервіс по підбору колготок

Кожна жінка чудово знає, наскільки складно відповідати капронові панчішно-шкарпеткові вироби тон шкіри. Представниці прекрасної статі, часом, проводять години в магазинах, щоб знайти одну-єдину відповідну пару колготок. Природно, це дуже стомлює і дратує. До того ж, завжди є шанс просто втратити час і не отримати бажане. З цією проблемою не з чуток знайома американка Тайо Пекло, яка взялася за пошуки шляхів її рішення і організувала перспективний бізнес на допомогу прекрасній половині людства.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Професійна американська балерина і юрист за сумісництвом завжди мучилася від того, що не могла швидко знайти панчохи, ідеально підходять до її відтінку шкіри, а таких виробів для виступів їй завжди потрібно було дуже багато. Неприємний життєвий досвід спонукав красуню створити унікальний сайт-помічник, на якому будь-яка жінка має можливість підібрати для себе ідеальні колготки.

Асортимент сервісу дуже широкий, є найрізноманітніші відтінки панчішно-шкарпеткових виробів. Крім них на сайті пропонуються нижню білизну і косметичні засоби, що істотно збільшує потік клієнтів і прибуток. Адже жодна жінка не відмовить собі в задоволенні придбати разом з колготками відповідний бюстгальтер або тональний крем.

За кордоном популярність нового сервісу вже зашкалює, а в Росії аналогів йому поки що не існує. Можливо, прийшла пора активізуватися починаючим бізнесменам і скористатися креативною ідеєю заповзятливої іноземної балерини?

Share your thoughts