Сервіс оренди спорядження для туристів

Нещодавно почав свою активну роботу унікальний у своєму роді сервіс, оформивши річну передплату на який і внісши всього 100 доларів, можна в будь-який час брати в особисте користування туристичне спорядження. Як відомо, любителів подорожувати по горах і лісах всього світу дуже багато, але далеко не кожен з них може похвалитися наявністю власного туристичного спорядження — намети, спальні мішки, ліхтариків, посуду і т. д.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

До того ж при покупці цих речей гостро постає питання про місце їх зберігання, адже найчастіше туринвентарь дуже громіздкий і займає величезну кількість корисного простору. Всі ці проблеми здатний вирішити сервіс під назвою ОХ.

Творці цього сервісу ставлять єдина умова для клієнтів: робити попереднє замовлення не менше, ніж за дві доби до запланованої дати походу.

Звичайно, такий бізнес досить ризикований, адже ніхто не може дати гарантії, що спорядження повернеться з подорожі в первозданному вигляді і не потребують ремонту і заміни на нове. Але як показує закордонна практика, прибуток власників сервісу поки в рази перевищує стандартні витрати на закупівлю базового обмундирування.

Також гостро стоїть питання про страхування туристів. Адже існує ймовірність, що любителі відпочинку на дикій природі можуть травмуватися і списати нещасний випадок на неякісне обладнання. Ця проблема на сьогодні залишається відкритою.

Share your thoughts