Сервіс оренди друзів у соцмережах

Соціальні мережі міцно увійшли в наше життя і стали невід’ємною її частиною. Багато молоді (та й не дуже молоді) люди вже давно віддали перевагу реальне життя віртуальною. А як інакше: адже в Інтернеті набагато зручніше грати на публіку, викладаючи в мережу тільки саме привабливу і цікаве. Особливо актуальні фотознімки з різними знаменитостями та відомими особистостями. Цей факт породив розвиток нового нестандартного виду бізнесу — в Європі набирають шанувальників так звані сервіси оренди друзів для соцмереж.

Компанія Family Romance однією з перших запропонувала своїм клієнтам неординарні послуги. Суть їх стартапу під назвою Real Appeal полягає в тому, щоб дати можливість всім бажаючим взяти в оренду» для фотосесії професійного «друга» на пару годин. Фільтри вибору на сайті компанії досить докладні. Можна вибрати прокатному одному не тільки стать і вік, але і багато інші деталі, такі як стиль одягу, колір волосся, схожість з тієї чи іншої знаменитої персоною. Круті фотки і заздрість передплатників забезпечені!

Світ буквально одержимий соцмережами, і у проекту є величезні перспективи. Тому початківцям вітчизняним бізнесменам варто поміркувати над можливістю його реалізації на теренах нашої країни.

Share your thoughts