Сервіс обміну новорічними подарунками

Як відомо, новорічні свята рясніють привітаннями та подарунковими пакунками, вміст яких не завжди радує адресатів. У Словенії придумали вихід з положення, створивши унікальний магазинчик, в якому можна обміняти власні невподобані подарунки на чужі, більше потрібні.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Торговий павільйон, над яким красується яскрава вивіска з написом «Darilnica», відкриває свої двері для всіх бажаючих. Правда, магазином цю точку можна назвати з натяжкою, бо тут нічого не продають, а просто міняють.

Організатори стартапу роблять для своїх клієнтів добру справу. Кожен подарунок загортається в красиву упаковку, але розглянути його можна на фотографічних знімках, вивішених на одній зі стін павільйону.

Будь-який подарунок супроводжується пояснювальною запискою, в якій колишній власник пояснює, з якої причини річ виявилася йому не потрібна.

Слід зазначити, що власники магазинчика — чотири молоді дівчини — працюють на альтруїстичних засадах. Але їх ідею цілком можна монетизувати, беручи невелику плату з відвідувачів або ж організувавши аналогічний Інтернет-сервіс, реєстрація на якому припускає визначений членський внесок.

Варіантів — безліч. Головне володіти міцною підприємницькою хваткою і прагнути до успіху!

Share your thoughts