Сервіс креативних резюме

Сьогодні отримати престижну роботу досить важко. Трапляється, що висококласні фахівці у своїй галузі не можуть бути оцінені по гідності лише тому, що їм складно презентувати себе і виділитися серед більш активних, але менш професійних конкурентів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Резюме — це «обличчя» претендента на будь-яку посаду і правильність і грамотність його складання — це 80% успіху. Щоб виділитися з натовпу суперників, необхідно креативити! Тим, кому фантазія не дозволяє вийти за рамки стандартів, відмінним помічником стане сервіс креативних резюме, на організацію якого можна побудувати вигідний бізнес.

В Європі успішно працюють вже кілька компаній, які пропонують клієнтам за певну вартість скласти запаморочливе електронне резюме, яке не залишає байдужим жодного роботодавця. Креативність ідеї полягає не тільки в банальному написанні тексту, але і в його візуалізації за допомогою різних графічних програм. Тобто навички клієнта знімають на фото і відео, монтуються, супроводжуються яскравими коментарями і розміщуються на сервісі. Це коштує чималих грошей.

Але подібні сайти отримують прибуток не тільки з шукачів роботи, але і з роботодавців, які оформляють щомісячну передплату вартістю в 150-170 доларів і набувають можливість переглядати, відбирати і відсіювати кандидатів в онлайн-режимі.

Таким чином, творці сервісу отримують дохід одночасно від двох цільових аудиторій.

Share your thoughts