Сервіс для родоводу : Іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Новий інтернет-ресурс Named, заснований фахівцями компанії PublicProfiler, набирає популярність на просторах туманного Альбіону. На жаль, поки цей ресурс доступний тільки жителям Англії, але вони з задоволенням випробовують новинку в дії.

Заглянувши на сайт і ввівши в базу даних своє прізвище, то можна отримати вичерпну інформацію про те, звідки пішов рід з таким прізвищем. Ресурс спочатку називає регіон, в якому на даний час проживає найбільше людей з означеної прізвищем. Потім можна заглибитися в історію і знайти регіони, в яких проживало найбільше ваших однофамільців раніше.

В базі даних сайту міститися архіви міст та інших населених пунктів, в яких можна спробувати відшукати своїх далеких предків.

Є ще одна цікава послуга на даній інтернет-майданчику. Тут будь-який бажаючий може ввести прізвище свого коханого чоловіка й перевірити, не перетиналися де-небудь в минулому два цих роду.

При цьому сайт гарантує користувачам повну конфіденційність, і, якщо немає бажання залишити своє прізвище в базі даних, можна просто скористатися опцією Mystique.

Не доводиться сумніватися, що лінгвістична розробка отримає затребуваність у користувачів всього земної кулі, адже навряд чи знайдеться людина, яка не бажає знати інформацію про своє далеке минуле.

Поділіться своєю думкою