Сервіс для пошуку надійних автомеханіків

Автолюбителям, які відчувають задоволення від їзди на машині, але аніскільки не розбираються в тонкощах її внутрішнього устрою, буває дуже складно знайти надійного і грамотного автомеханіка для ремонту «залізного коня». Завжди є шанс бути обдуреним. З такою ж проблемою зіткнувся один нещасний канадець, якому одного разу довелося викласти за звичайну заміну масла в двигуні цілих 800 доларів!

Зрозумівши, що його просто облапошили, чоловік вирішив цікавим чином «покарати» недбайливих ремонтників і створив унікальний у своєму роді мобільний сервіс під назвою Autorepairio. На цій Інтернет-майданчику реєструються виключно перевірені і гідні автомайстерні, сумлінність яких не ставиться під сумнів. Таким чином, власник автомобіля, у якого сталася якась неполадка, може легко знайти майстра не тільки за демократичною вартості, але і дає гарантію на виконану роботу.

Принцип функціонування Autorepairio простий. Користувач сервісу підбирає майстерню з відповідним йому параметрами — цінової політики, місцем розташування, відгуками. А майстерні, в свою чергу, отримують додатковий канал для замовлень і намагаються встановлювати конкурентну вартість на свої послуги, маючи можливість моніторити «суперників». Також майстри, які зареєстровані на майданчику, зобов’язані брати на себе гарантійні зобов’язання довжиною в 30 днів. Тобто клієнт максимально захищений від обману та низької якості послуг.

Можна з упевненістю стверджувати, що подібного сервісу явно не вистачає і на території нашої країни!

Поділіться своєю думкою