Сервіс для поліпшення якості контенту сайтів

Про сучасні семантичні алгоритми ходять легенди. На які тільки хитрощі не йдуть власники сайтів в Інтернеті, щоб просунути свій ресурс у бажаний «ТОП» пошуку. Відомо, що лояльність пошукових систем безпосередньо залежить від якості контенту сайту. І сьогодні вже з’являються спеціальні майданчики, які здатні як раз оцінити цей контент і дати цінні поради щодо його вдосконалення.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Один з таких сервісів під назвою MarketMuse вже приносить своїм власникам стабільно високий дохід. Майданчик ця платна, її послуги продаються всім бажаючим за передплатою. Працює сервіс на основі семантичного алгоритму. Програма уважно моніторить тематику вашого бізнесу, а потім видає обов’язковий перелік ключових слів і фраз, які потрібно акуратно включити в контент, щоб обійти сайти конкурентів.

Цікаво, що сервіс може сам виступати в ролі редактора — короткі, прості і неунікальні статейки програма в змозі виправити самостійно. Якщо ж тексти на сайті написані якісно, гарною літературною мовою, грамотно, то сервіс просто вкаже, які саме фрази в них необхідно ввести, щоб контент став ідеальним.

Щомісячна передплата на MarketMuse коштує 95 доларів. Можна не сумніватися, що для талановитих вітчизняних програмістів створити більш прогресивний російськомовний аналог не складе праці. Подібний сервіс, безумовно, є максимально перспективним бізнес-проектом за умови якісного надання послуг.

Share your thoughts