Сервіс для початку бізнесу: інноваційні ідеї

Більшість сучасних підприємців знає, наскільки плутаним, тужно і незрозумілим є законодавство, так чи інакше пов’язане з різними видами і типами бізнесу. До речі, саме з цієї причини багато бізнесмени продають свою справу, а багато хто навіть не починають його, незважаючи на наявність перспективних ідей. Також не можна забувати про високу вартість юридичних консультацій і тому подібних послуг.

Нещодавно був запущений новий портал Libryo, призначений для тих, хто бажає відкрити новий або вдосконалити вже існуючий бізнес. Перевагами даного ресурсу є: можливість уникнення витрат на юридичні консультації, а також, можливість особистого вивчення законів, що діють в будь-якій точці планети. Таким чином, підприємці-початківці зможуть дізнатися, в якій країні і до якого виду бізнесу встановлено найбільш лояльне ставлення з боку закону, а відповідно, де цей бізнес відкрити найвигідніше. Також, тут можна дізнатися, які підводні камені слід враховувати, відкриваючи свою справу в тій чи іншій країні.

Ресурс постійно оновлюється. Єдиним його недоліком можна вважати відсутність інформації про тіньові аспектах підприємництва.

Поділіться своєю думкою