Сервіс для легальної стеження за конкурентами

Якщо ви зайняті в сфері будь-якого бізнесу, вам обов’язково знати не тільки слабкі і сильні сторони своїх конкурентів, але і вчасно дізнаватися про їхні дії. Зокрема, про різних маркетингових ходах. Причому, чим швидше, тим краще. І допоможе вам у цьому платформа Kompyte.

В спеціальне поле виводите до 15 ключових слів і 15 найбільш значущих конкурентів. Наприклад, ви ввели слово «знижки». Як тільки хто-небудь із внесених у список конкурентів починає продавати товар зі знижкою, ви дізнаєтеся про це. Звичайно, копіювати подібні ходи не рекомендується. Розумний підприємець знає, що подібна інформація необхідна для випередження конкурентів, а не для пародії. Використання платформи обійдеться вам приблизно в 160 доларів в місяць при повному функціоналі. При бажанні можна вбити меншу кількість конкурентів і ключевіков.

Платити в цьому випадку теж доведеться менше.

Для новачків виробники надають можливість безкоштовно користуватися новинкою протягом двох тижнів з моменту реєстрації в якості тестування. Цікавий той факт, що використання вищевказаного ЗА і отримання таких даних за законом вважається абсолютно легальним.

Поділіться своєю думкою