Сервіс для короткострокової оренди торгової площі

Група молодих і талановитих ентузіастів з Росії запустила унікальний проект. Початківці бізнесмени створили єдиний у своєму роді сервіс під назвою Spaceinspace, що дозволяє оперативно взяти в оренду на короткий термін певну торгове приміщення. Орендувати з його допомогою можна абсолютно будь-який простір: від звичних всім магазинчиків і павільйонів до окремих зон у скверах, парках, на вулицях. При необхідності можна навіть на деякий час обзавестися особистим канапкою в офісі або торговому центрі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цей сервіс — справжній порятунок для молодих підприємців, які бажають заснувати власний бізнес і просунути його в маси. Зазвичай пошук підходящої і недорогий площі займає не один день.

Spaceinspace сильно полегшує завдання. Крім того, цей сервіс корисний і для самих власників торгових просторів: орендодавці можуть набагато швидше знайти клієнтів.

Принцип роботи досить простий. Потрібно провести реєстрацію на сервісі, вивчити пропоновані площі, вибрати підходящу і залишити заявку. Далі настає черга роботи менеджерів проекту, в обов’язки яких входить погодження умов між орендарем і орендодавцем.

У авторів проекту грандіозні плани. Вони мріють взяти під своє «крило» тисячі площ по всій країні.

Share your thoughts