Сервіс для дзвінків

Listen — це поштовий клієнт, що суміщає в собі функції записної книжки. З його допомогою ви зможете зробити управління дзвінками і текстовими повідомленнями набагато більш зручним, ніж раніше. Як повідомляють виробники, при розробці новинки ними переслідувалася мета створення своєрідного поштового клієнта для дзвінків і текстових повідомлень.

В процесі реєстрації у новому додатку вам необхідно вибрати новий номер для дзвінків і повідомлень. Далі потрібно включити переадресацію на вашому смартфоні. У чому ж полягають основні переваги новинки?

Не хочете отримувати повідомлень і дзвінків від певного контакту?

Listen без проблем заблокує вказаний номер. Боїтеся пропустити зустріч з друзями? Додаток встановить нагадування прямо у смс-переписці. Не завжди можете своєчасно відповісти на дзвінок або повідомлення? Новинка зробить все за вас.

Призначений додаток Listen для тих людей, які дорожать своїм часом або ж для тих, хто часто зайнятий і не може прийняти дзвінок, а також бажає позбутися уваги надмірно настирливих співрозмовників.

Правда, доведеться врахувати і те, що за опцію переадресації повідомлень і дзвінків доведеться доплачувати невелику суму.

Поділіться своєю думкою