Семінари з акторської майстерності

Якщо ви мрієте займатися бізнесом, пов’язаним з мистецтвом, і тяжієте до творчості, то ідея з організації семінарів акторської майстерності може стати ідеальним проектом.

Можна організовувати заняття як для початківців акторів, які мріють побудувати успішну кар’єру, так і для професіоналів, які хочуть розвиватися і підвищувати рівень майстерності. Якщо ви самі не володієте необхідними навичками, то слід докласти максимум зусиль до пошуку хороших викладачів, які користуються повагою в акторському середовищі.

Успіх залежить від правильної організації міні-школи. По суті, бізнесмен-початківець може займатися не самими майстер-класами, а їх підготовкою і пошуком клієнтів. Примітно, що для початку можна обійтися без істотних вкладень, влаштовуючи своєрідні квартирники прямо в стінах власного будинку. Якщо у вашому місті знайдуться талановиті актори, готові поділитися досвідом і розповісти про «підводні камені» професії, то й охочих про це дізнатися теж буде чимало. Постійний клієнтський потік, забезпечений рекламою і «сарафанне радіо», неодмінно буде приносити хороший дохід.

Share your thoughts