Селфи-кімната в ресторані

Власники закладів громадського харчування постійно знаходяться в пошуку власних «фішок» для залучення клієнтської аудиторії. Новатори з веганского ресторану під назвою Doomie’s Toronto успішно впоралися з цим завданням. Нещодавно потік клієнтів у цьому закладі різко збільшився. Вся справа у відкритті унікальної селфи-кімнати.

Так, в ресторані було виділено спеціальне приміщення, інтер’єр якого сконструйований спеціально для тих, хто обожнює фотографувати самого себе і робить це при кожному зручному випадку. А таких сьогодні, як відомо, дуже багато! Стіни кімнати прикрашені тематичними картинками в стилі коміксів і кумедними написами. Також тут є великі дзеркала. Але основний упор був зроблений на висвітленні — воно ідеально для селфи. Ніяких відблисків, засвеченности та інших недоліків, які можуть проявитися на фото. Знімати можна з будь-якої точки — ви гарантовано отримаєте гарне зображення.

Здавалося б, що заважало вітчизняним підприємцям придумати щось подібне? Адже ідея проста до неподобства! Як би там не було, але перша в світі ресторанна селфи-кімната з’явилася саме у Doomie’s Toronto. Благо, цей заклад знаходиться не в нашій країні, тому у початківців російських бізнесменів, що розвиваються, у сфері громадського харчування, є всі шанси стати першопрохідцем і обійти конкурентів.

Share your thoughts