Сейф для солодощів з таймером

Людям властиві шкідливі звички. До їх числа відноситься не тільки тютюнопаління і алкоголь, але і безконтрольне поїдання солодощів. Ласунам буває дуже складно впоратися з собою і обмежити кількість уживаних у їжу цукерок, печива, шоколадок. В результаті неминучі проблеми зі здоров’ям і зайвою вагою. Але і тут на допомогу приходять високотехнологічні гаджети. З унікальним сейфом для солодощів самодисципліна стане набагато жорсткіше!

Девайс під назвою Kitchen Safe зовні виглядає як звичайний прозорий контейнер для їжі розміром 15Х15Х16 див. Основне достоїнство полягає в тому, що коробка оснащена спеціальним таймером. Встановити час можна за допомогою обертового перемикача на кришці сейфа. Як тільки тимчасові значення відкориговані, кришка блокується, і відкрити її раніше, ніж закінчиться зазначений строк, буде неможливо. Блокування може тривати від 60 секунд до 10 діб!

Кухонний сейф, винайдений заповзятливими американцями, дає можливість виключити неконтрольоване вживання шкідливої їжі. До речі, під «охороною» можна залишати не тільки чіпси, цукерки, шоколад, але і ті ж самі цигарки, алкогольні напої та навіть кредитні картки (чудовий вихід для марнотратників!). Тобто універсальний гаджет!

Корисний прилад оцінюється виробником в 49 доларів. Можна не сумніватися, що таке багатофункціональний пристрій буде затребуване нашими співвітчизниками!

Поділіться своєю думкою