Сауна в кабінці: іноземні бізнес-ідеї

Для любителів гірськолижного відпочинку та оздоровчих банних процедур одночасно розробили приголомшливу бізнес-ідею. Німецькі новатори вирішили поєднати помилуватися гірськими краєвидами і відвідування сауни, створивши мобільний гірськолижну кабінку з парилкою всередині.

Электросауна, розробниками якої стала компанія Saunagondel, виконана за прообразом шведкою гондоли. Всередині неї з комфортом розміщуються відразу 4 людини. Виконує свої прямі обов’язки сауни даний пристрій за допомогою електричного нагрівача, потужність якого дорівнює 4,5 кВт. Внутрішній дизайн кімнати також нагадує справжню сауну завдяки дерев’яному інтер’єру. При цьому кабіна обладнана величезними вікнами, крізь які можна побачити гірські вершини у всій їх красі.

Величезною перевагою цієї гондоли-сауни є те, що її можна пересувати і встановлювати в будь-якому місці.

Правда, варто відзначити, що вперше подібний проект був розроблений фінами, які не уявляють свого життя без сауни. Перша фінська сауна-гондола була відкрита для користувачів ще в 2008 році. Для цього прабатьки бізнес-ідеї просто переобладнали справжню кабінку на діючій канатній трасі. Всередині такого пристрою можна проводити всі звичні водні процедури, при чому робити це на висоті в 718 метрів. Далі, коли фінська кабінка добирається до найвищої точки свого маршруту, її пасажири перебираються в справжню сауну, обладнану поруч, а гондола відправляється назад, за новими пасажирами. В годину кабінка перевозить близько 12 осіб.

Поділіться своєю думкою