Санаторій для голодуючих

Про лікувальному голодуванні чули дуже багато, але лише одиниці знають, що означає цей термін. Медициною доведено, що помірне утримання від їжі може принести величезну користь для організму. Дивно, але факт: голодуванням можна побороти багато хвороби. Відомі випадки, коли «спартанський» режим харчування допомагав перемогти ракову пухлину! Але голодування потрібно входити правильно і також правильно з нього виходити. Оптимальніше всього робити це під суворим лікарським контролем, до чого прагнуть багато людей. Тому, відкривши спеціалізований санаторій для голодуючих, можна побудувати прибутковий бізнес.

І фізично, і морально легше дотримуватися голодний режим, коли ти не самотній. Саме для цього, по більшій частині, створюється санаторій. Передбачається, що на його території збиратися однодумці, які бажають оздоровити себе таким радикальним чином. У процесі за ними будуть спостерігати лікарі, брати аналізи, давати рекомендації, організовувати розпорядок дня і т. д.

Подібний санаторій напевно буде користуватися популярністю у тих, хто мріє швидше скинути вагу, а таких у нашій країні чимало. Тому в обов’язковому порядку найміть штатного дієтолога. Також не завадить кваліфікований психолог, який буде налаштовувати пацієнтів і допомагати їм у кризові моменти, які загрожували харчовими зривами.

Обов’язково відкрийте на території санаторної зони косметологічний кабінет, облаштуйте баню (бажано, з басейном). Звичайно, вкладення чекають вагомі, але потрібно відзначити, що конкуренція в цій сфері мінімальна. На сьогоднішній день в Росії є тільки один медичний центр, що спеціалізується на лікувальному голодуванні. Повноцінний курс лікування становить 12 днів, тобто передбачається, що пацієнти будуть змінювати один одного приблизно через 2 тижні. Якщо вдасться налагодити постійний потік, то окупити вкладення можна дуже швидко.

Share your thoughts