Самоуничтожающиеся сигаретні фільтри

Куріння — це згубна звичка, яка турбує всю світову громадськість. Курці завдають шкоди не лише своєму здоров’ю, а й здоров’ю оточуючих, а також засмічують екологію мільйонами сигаретних фільтрів. Далеко не всі люди, які «дружать» з цигаркою, є свідомими громадянами своєї країни. Недопалки розкидаються повсюдно, і волокна, що входять до їх складу, не розкладаються десятками років. Вирішити цю не тільки екологічну, але й естетичну проблему взялася американська компанія Greenbutts. Співробітники фірми створили унікальні біорозкладані (самоуничтожающиеся) фільтри для сигарет.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На такий вчинок американських новаторів подвиг той факт, що, за статистикою, близько 30% всього сміття припадає саме на недопалки. Їх можна знайти всюди — на вулицях міст, у лісосмугах, в природних водоймах, на пляжах, на землі і в землі. В результаті тривалих досліджень вдалося створити продукт, який хоч і не зможе змусити курців розпрощатися зі шкідливою звичкою, але зуміє значно покращити життя інших людей, не причетних до куріння і невинно страждають від цього.

Біорозкладані фільтри вже пройшли всі необхідні дослідження і перевірки. Зараз ведеться активне їх впровадження в американську тютюнову промисловість. У Росії аналогів поки що не існує, але немає ніяких сумнівів в тому, що вони потрібні. Залишається сподіватися, що закордонні виробники сигарет проявлять свідомість і погодяться впровадити нові технології в старе виробництво.

Share your thoughts