Самоочисний біотуалет на сонячних батареях: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні
В основі цієї бізнес-ідеї лежить можливість біотуалету робити з біологічних відходів життєдіяльності людини корисні сільськогосподарські добрива. Новою розробкою займається технологічного інституту в Каліфорнії.
Проблема утилізації екскрементів і облаштування якісної каналізаційної системи існує у будь-якому місті світу. Інноваційна розробка каліфорнійських фахівців допоможе вирішити її раз і назавжди. Творці «розумних» біотуалетів впевнені, що їхня ідея допоможе поліпшити екологічну обстановку в масштабах всієї земної кулі. Вони щиро і правильно вважають, що водоочисні споруди та інші пристрої, покликані мінімізувати небезпеку поширення інфекцій, не ефективні, а з появою нових біотуалетів їх можна віднести до пережитків минулого.
Пристрій працює на сонячних батареях, тобто на переробку відходів витрачається тільки природна енергія — витрати електрики виключено, що також є великою перевагою нових біотуалетів.
Працює міні-завод з виробництва якісних добрив наступним чином: кожна кабіна оснащена електронікою, роботу якої можна регулювати дистанційно. Тобто для ефективної роботи біотуалету необхідний оператор, який буде контролювати всі процеси, що відбуваються всередині інноваційної техніки. А управління на відстані дозволяє одній людині курирувати кілька біотуалетів одночасно.
За допомогою електроніки можна стежити за витоками, процесом змиву і напором води, гігієнічним станом об’єкта.
Витрати на обслуговування туалету, що отримав назву Caitech, мінімальні і становлять близько 5 центів в день на одного користувача.
Компанія-розробник має намір оснастити «розумними» туалетами держави третього світу, а також великі селища, розташовані за міською межею і не обладнані каналізаційною системою.
Але і містах розвинених країн не завадить обзавестися унікальною розробкою, адже в громадських місцях це життєво необхідно.