Самоочисні шкарпетки

Для тих, хто терпіти не може прання шкарпеток, придумано концептуально нове рішення. Австралійські вчені винайшли унікальний матеріал, який здатний самостійно очищатися. По фактурі і характеристиками різновиди нової тканини нагадують шерсть або шовк, але вона виготовлена за допомогою сучасних нанотехнологій.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Винахідники стверджують, що предмети гардероба, в тому числі і панчішно-шкарпеткова продукція, пошиті з цієї матерії, потрібно тільки підставити сонячним променям, і процес очищення запуститься автоматично.

Всім відомо, наскільки складно доглядати за шовковими і вовняними речами, тому нанотканина вже називають справжнім проривом в швейній індустрії!

В основі тканого полотна лежить унікальна речовина — діоксид титану. Його молекули при контакті з сонячним світлом здатні руйнувати будь-які, навіть найскладніші забруднення.

Тільки уявіть: тепер можна носити шкарпетки цілий день, потім просто вивісити їх на сонці і вуаля! — плями і хвороботворні бактерії, що викликають грибок і неприємний запах, знищені!

На даний момент самоочищаються шкарпетки з наноматеріалу проходять тестування. Тканина вже назвали матерією майбутнього. Адже вона не просто позбавляє від необхідності прання, але і допомагає суттєво економити водні ресурси планети, а також знизити масштаби виробництва шкідливої побутової хімії.

Share your thoughts