Самокатный вендінг: Інноваційні ідеї

Китайським винахіднику і дизайнеру Вану Исину удалося сказати нове слово в вендингу (так називається торгівля з допомогою автоматичних систем) — він запропонував ринку складні самокати, які реалізуються через автомати. Самокати в складеному вигляді настільки компактні, що містяться в скляну колбу. Кілька таких «трубочок», дуже схожих на тубуси, розміщуються всередині автомата. Довжина колби становить 50 сантиметрів, а діаметр — 6,5 см. Транспортний засіб «no.5065» (так винахідник назвав свою модель) має вагу близько двох кілограм, і легко переноситься в сумці або рюкзаку.

Складаний самокат купується таким же чином, як кава або жуйка — в автомат вноситься необхідна сума, а взаємний він видає колбу зі складеним транспортним засобом.

Продукція орієнтована на туристів і взагалі — любителів піших прогулянок. Якщо такий подорожній не розрахував свої сили, і по дорозі втомився, він завжди зможе знайти неподалік автомат з самокати і значно полегшити собі пересування по мегаполісу.

У Китаї, до речі, вже навіть з’явилися автомати з продажу… автомобілів! Правда, пропонують вони поки невеликі електрокари, але цим східні бізнесмени довели — обмежень для вендінгу не існує.

Поділіться своєю думкою