Салон татуажу

Штучне надання різних частинах особи бажаної форми і кольору — вкрай затребувана сьогодні косметологічна послуга. Відкривши власний салон татуажу, можна отримати стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, із зростанням попиту на татуаж повік, губ, брів зросла і кількість пропозицій. Конкуренція досить висока, але далеко не кожен салон надає дійсно якісні послуги. Тому хороший майстер завжди зможе напрацювати клієнтську базу і забезпечити собі постійний потік відвідувачів.

Почати варто з пошуку відповідного приміщення та його благоустрою. На це піде левова частка стартового капіталу. Для салону потрібно спеціалізоване обладнання та меблювання. Знадобиться професійна машинка для татуажу, зручне косметологічне крісло, автоклав для зберігання інструментарію, прилади для дезінфекції, ПК, оргтехніка, меблі для залу очікування. Витратні матеріали, такі як набори голок, фарбувальні пігменти, дезінфікуючі розчини, бахіли, одноразові рукавички і т. д., закуповуються з запасом, на 2-3 місяці. На все перераховане вище, потрібно не менше 200 000 рублів.

У бізнес-план включаються витрати на оренду приміщення (близько 40 000 рублів) і його ремонт (близько 150 000 рублів).

У штаті салону має бути, як мінімум, 2 висококласних спеціаліста. Їх заробіток — це 50%, а іноді і 60% від вартості послуги. Крім цих професіоналів, потрібно найняти бухгалтера, адміністратора, прибиральницю.

Досить великою статтею витрат стане рекламна кампанія. На неї закладається не менше 60 000 рублів, адже реклама — головний інструмент для залучення клієнтів, і економити на цьому не варто.

Отже, загальна мінімальна сума вкладень, включаючи витрати на оформлення ІП, складе близько 530 000 рублів. При постійному клієнтському потоці і можливості обслуговувати хоча б 6 відвідувачів щодня, витрати окупляться вже через 3-4 місяці. Щоб збільшити прибуток, можна пропонувати додаткові послуги, наприклад, пірсинг або боді-арт. Це допоможе вам вигідно виділитися з числа конкурентів.

Share your thoughts