Салон прокату і пошиття весільних суконь

Бізнес на весільних сукнях буде найбільше цікавий прекрасній половині людства. Так що, милі дами, ця ідея для вас!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Як відомо, весілля — одне з найважливіших подій у житті кожної дівчини, що вимагає ретельної підготовки та організації. Будь представниці слабкої підлоги хочеться бути чарівною на церемонії одруження, але далеко не всі можуть дозволити собі придбання дорогого весільного плаття. І тут на допомогу приходять послуги прокату, які сьогодні користуються величезною популярністю у наречених.

Щоб заснувати подібний бізнес, необхідно знайти гарне приміщення, бажано ближче до центру міста. Салон, в якому планується не тільки здавати сукні в оренду, але і шити їх на замовлення, повинен бути обладнаний відповідною швейною технікою. Обов’язково зробіть ремонт із залученням грамотного дизайнера інтер’єрів і придбайте зручну меблі для клієнтів (столики, стільці, крісла тощо).

Цікаво, що такого салону-магазину не потрібно широкомасштабна реклама — досить розмістити кілька оголошень в тематичних друкованих ЗМІ. Обов’язково створіть власний сайт в Інтернеті і зареєструйтеся на відповідних форумах.

Розміри стартового капіталу оцінюються в середньому в 10 000 доларів. Щоб вийти на швидку окупність, потрібно продавати або здавати в оренду близько 40 суконь щомісяця. У зимовий час попит на продукцію такого роду менше, тому можна займатися розробкою нових моделей і поповненням колекції. Звичайно ж, у цій справі не обійтися без гарного модельєра — від професіоналізму цього співробітника залежить успіх вашого салону. Ексклюзив завжди в ціні, тому на зарплаті цінного працівника краще не економити.

Share your thoughts