Салон кисневого омолодження

Сучасні підприємці примудряються робити гроші буквально з повітря, точніше, з кисню. Перспективним бізнес-проектом для прекрасної половини людства стане відкриття салону кисневого омолодження.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Той факт, що кисень позитивно впливає на зовнішній стан шкіри, відомий давно. Шкірні покриви під його впливом стають більш підтягнутими, міцними, чистими. Реалізувати бізнес-ідею, що дозволяє цільової аудиторії значно заощадити на походи до косметолога, нескладно. Необхідно орендувати невелике приміщення, облаштувати інтер’єр і встановити зручні крісла. Поруч з кріслом ставляться балони з киснем, відвідувачеві одягається маска, і він протягом певного часу розслабляється, вдихаючи вміст балонів.

Один сеанс триває не більше 10 хвилин. У західних країнах за трехминутную киснетерапії платять від 2 до 5 доларів. Тобто протягом робочого для можна легко заробити близько 150 доларів з одного крісла.

Подібну послугу доцільно реалізовувати на базі вже існуючого косметологічного кабінету. Кисневі балони можна замовляти в клубах дайверів або в спеціалізованих торгових точках. Додатково купуємо іонізатори повітря, застосовуємо ароматерапію, включаємо приємне музичне супровід, і гроші з повітря самі біжать в руки!

Share your thoughts