Салон краси на колесах

Мобільний бізнес вважається сьогодні одним з найбільш перспективних. Створивши власний салон краси на колесах, ви зможете охопити максимально широку цільову аудиторію і отримати дуже суттєвий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий проект чудово підходить професіоналам у сфері перукарського мистецтва, візажу, манікюру, косметології та дерматології. З устаткування на початковому етапі потрібно придбати невеликий, але затишний фургон, а також всі необхідні для роботи майстрів інструменти, матеріали і косметичні засоби.

Звичайно, сама значна стаття витрат — це купівля фургона. Якщо фінанси не дозволяють, транспорт можна орендувати. Не забудьте включити до бізнес-план витрати на паливо.

Потрібно відзначити, що орендувати стандартне приміщення під салон коштує набагато дорожче, ніж орендувати фургончик, а розмістити в ньому не менше. А найголовніше, що ваш засіб пересування стане відмінним джерелом реклами. Барвистий кузов буде привертати увагу клієнтів всюди.

Всередині фургона все повинно бути максимально комфортно і затишно. Великі, чисті дзеркала, м’які диванчики, якісне обладнання і легка атмосфера зроблять ваш пересувний салон популярнішим найвідоміших у населеному пункті закладів, що надають аналогічні послуги.

Важливо, що мобільний формат дозволяє вам не обмежуватися простором свого міста і відвідувати час від часу сусідні населені пункти. Тобто охоплення цільової аудиторії практично не обмежений! Тому в оперативній окупності вкладень при гідній якості послуг можна не сумніватися!

Share your thoughts