Салон краси для коней

Сьогодні багато любителів тварин водять своїх вихованців на стрижку. Перукарі-професіонали вміло стрижуть кішок і собак. А ось одна дівчинка з Англії додумалася до того, що можна стригти і коней. Причому не просто збривати шерсть наголо або подкорачивать, а робити справжні фігурні стрижки.

Почалося все з її власного поні, який страждав від великої кількості вовни.

В результаті маленька господиня постригла свого улюбленця, застосувавши кінський тример.

Трохи пізніше у неї з’явилися постійні клієнти. Далі — більше. Любителька коней зрозуміла, що крім вибривання сідла і ліній упряжі можна створювати і більш креативні малюнки.

А в 2013 році дівчинка, нарешті, зросла і відкрила власну перукарню для конячок. Найчастіше у неї замовляють виголити на спині і боках улюбленого скакуна зірки або серця. Однак сама майстриня віддає перевагу національним гербів і збруї, тобто більш складних варіантів стрижки.

На кожну кінь йде від 20 хвилин до декількох годин. Правда, в останньому випадку власникам доводиться приводити свого скакуна кілька разів — для багатоетапного перукарського втручання. Ось така дитяча ідея, втілена в невеликий, гаряче улюблений і прибутковий бізнес.

Поділіться своєю думкою