Сайт знайомств для двійників

Ресурсів, через які можна познайомитися з людьми, — безліч. Але більшість з них має традиційну концепцію і вже виходить з моди. На зміну їм приходять оригінальні інтернет-проекти, одним з яких є Findyourfacemate.com («знайди свого двійника»).

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Автором такої оригінальної бізнес-ідеї стала американка Крістіна Блум. Їй прийшло в голову заснувати спеціальний «двойниковый» сайт після того, як всі її друзі, знайомі, колеги і родичі в один голос заявляли, ніби вони з чоловіком схожі, як рідні сестра й брат. Христина заглибилася в цю тему, стала вивчати наукові дослідження і з’ясувала, що ще в 1989 році вчені виявили феномен зовнішньої схожості у сімейних пар.

Талановита підприємниця вирішила створити унікальний ресурс, на якому кожна людина має можливість знайти схожого на себе. Звичайно, Христина розуміє і відкрито говорить, що зовнішня схожість — це далеко не все, що потрібно для сімейного благополуччя, але отримавши конкретний список схожих людей, людині набагато легше вибрати з них тих, хто близький по духу, влаштовує за характером і т. д. Щоб зрозуміти це, достатньо вивчити анкети, надані сайтом Findyourfacemate.com разом з переліком двійників.

Працює система за допомогою спеціальної програми розпізнавання осіб. Треба зазначити, що послуги ресурсу користуються величезною популярністю — користувачі мережі Інтернет готові платити за те, щоб зустріти «собі подібного».

Share your thoughts