Сайт для пошуку коханців

Інтернет-ресурсів, на яких чоловіки і жінки шукають собі пари, дуже багато. Але такі сайти спочатку передбачають пошук партнерів для створення сім’ї та близьких відносин. Ні для кого не секрет, що є категорія людей, які вже перебувають у шлюбі, але іноді дозволяють собі розваги «на стороні», при цьому не маючи наміру руйнувати вже наявний сімейне вогнище. Саме для таких недбайливих, але відповідальних подружжя нещодавно був створений американський сайт, який вже зумів принести своїм власникам багатомільйонний прибуток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Інтернет-майданчик, основний девіз якої звучить як «життя коротке — лови момент», збирає в одному місці користувачів мережі, які відчувають потребу в подружній зраді. Політика сайту передбачає, що абсолютно всі його клієнти спочатку знаходяться у відносинах, тому тут вони можуть розслабитися і не думати про те, що комусь їх поведінка здасться аморальним — історії всіх користувачів аналогічні.

Самого творця проекту норми моралі також не дуже хвилюють. Заповзятливий американець вважає себе успішним бізнесменом, і не дивно: за кілька років плідної роботи сервіс приніс своєму власникові понад 20 мільйонів доларів!

До речі, ресурс популярний в однаковій мірі як у чоловіків, так і у жінок. Представниці прекрасної статі таким чином підвищують власну самооцінку. Адже це так приємно — подобатися чоловікам і бути бажаною в той момент, коли твій чоловік вже не помічає всіх принад пані, що живе з ним під одним дахом.

Share your thoughts