Сайт для бездомних художників: інноваційні ідеї, Іноземні бізнес-ідеї

Американці час від часу схильні займатися благодійністю, але тільки от погляди на це у них досить своєрідні. Так компанія ArtLifting запустила однойменний стартап — інтернет-сайт, на якому бездомні художники, а також художники-інваліди зможуть виставляти і продавати свої роботи — від авторської гуртки або чохла для смартфона до цієї картини.

Звичайно, проект позиціонується як благодійний, проте розробники сайту мають намір забирати 45% прибутку собі, залишаючи автору 55% його гонорару.

На жаль, такий проект можливий тільки в країні, подібної Сполученим Штатам, де бездомні люди можуть бути справжніми художниками, мати кисті і фарби. Такий статус не заважає їм малювати, творити і заробляти цим ремеслом на життя.

До речі, вартість робіт на інтернет-ресурсі не низька — від 75 доларів. Тут же можна знайти картини, які оцінюються в 1500-1700 доларів. Непоганий пасивний доходячи для творців ресурсу, чи не правда?

Талановиті бездомні США — велика цільова аудиторія. Це цілий Всесвіт зі своїми правилами і законами. Парадоксально, але аудиторія сайту щороку розростається, тому бізнес-ніша, яку вирішив зайняти проект ArtLifting, ніколи не спорожніє.

Поділіться своєю думкою